Premier LeagueMecze na żywo Transmisje: 14 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 10 Serie AMecze na żywo Transmisje: 10 La LigaMecze na żywo Transmisje: 10 BundesligaMecze na żywo Transmisje: 9 EredivisieMecze na żywo Transmisje: 9 PKO BP EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 9 Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 3 Puchar PolskiMecze na żywo Transmisje: 1 ChampionshipMecze na żywo Transmisje: 12 WTA MiamiMecze na żywo Transmisje: 12 MLSMecze na żywo Transmisje: 11 Segunda DivisionMecze na żywo Transmisje: 11 ATP MiamiMecze na żywo Transmisje: 10 Liga MeksykańskaMecze na żywo Transmisje: 10
Bonus dnia 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
600 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Betclic bonus powitalny na start i kod promocyjny

Przedstawienie charakterystyki konkretnej firmy bukmacherskiej, powinno opierać się na kilku filarach. Przede wszystkim na pierwszym miejscu znajdzie się miejsce dla pozycji kursów czy bonusów. To one determinują zainteresowanie klientów poszczególną firmą. W tym aspekcie istotne będą również czynniki dotyczące uruchamiana konkretnych promocji. Grupę bukmacherów z ciekawą ofertą tworzy chociażby Betclic, który kod promocyjny i bonusy stawia w jednym rzędzie. Co sprawia jednak, że ludzie wybierają tę firmę? Odpowiedź powinniśmy znaleźć w poniższym artykule.

 BONUS 200 PLN W BETCLIC  CASHBACK 200 PLN  zakład bez ryzyka 200 zł - więcej na www.Betclic.pl

Zakłady bukmacherskie Betclic - jak kod promocyjny wpływa na bonusy?

Mówiąc o takiej firmie, jak Betclic, na pierwszym miejscu znajdzie się przede wszystkim ciekawość ludzi. Klienci są bowiem zainteresowani pozycją przedsiębiorstwa, które na polskim rynku już swoje ugrało. Na ten moment trzeba jednak powiedzieć, że jest to miejsce firmy jest raczej słabe, ponieważ Betclic zbytnio nie zachęca do rejestracji. Kod promocyjny, który jest podstawą do zaczerpnięcia korzyści z danych promocji jest na szczęście atrakcyjny. Zakłady bukmacherskie Betclic kod promocyjny na bonusy wykorzystuje w sposób tradycyjny. Wszyscy zainteresowani mogą go umieścić bardzo łatwo, a i z liczbą fraz nie jest najgorzej. Współpraca przedsiębiorstwa z kilkoma stronami internetowymi pozwala na pełną swobodę w tym zakresie. W ogólnym rozrachunku, kod promocyjny w firmie Betclic pozwala na skorzystanie z zakładu bez ryzyka, a najlepszą frazą będzie 'BONUSVIP550'.

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Zakłady bukmacherskie Betclic w kontekście kodu promocyjnego są także przejrzyste, jeśli chodzi o umieszczenie frazy. Przedsiębiorstwo, a w zasadzie jej właściciele optują za wpisaniem tekstu już podczas rejestracji. Należy jednak pamiętać, iż skorzystanie z kodu promocyjnego nie jest obowiązkowe, dlatego łatwo przeoczyć cały proces. Miejsce na wpisanie poszczególnej frazy znajduje się zaraz obok pola na numer PESEL czy dowód tożsamości.

 BONUS 200 PLN W BETCLIC  CASHBACK 200 PLN  zakład bez ryzyka 200 zł - więcej na www.Betclic.pl

Betclic zakłady bukmacherskie - czy kod promocyjny działa na wszystkie bonusy?

Pochylając się nad firmą Betclic, bardzo ważne będą szczegóły dotyczące promocji. Mimo że jest ich stosunkowo niewiele, to każdy klient ma szansę na skorzystanie z ciekawych bonusów. W zbiorze oferty znalazło się miejsce dla dwóch udogodnień: zakładu bez ryzyka oraz bonusu cyklicznego 'Multi+'. Poniżej przedstawiamy szczegóły tych promocji.

Zakład bez ryzyka w firmie Betclic

W przypadku tego bonusu najważniejsze będzie niestety to, co chcemy uniknąć. Bukmacher zwróci nam bowiem nawet 550 złotych, ale tylko wtedy, gdy nasz kupon będzie przegrany. Kupon z porażką powinien dodatkowo oscylować po kursie 1.14. Zwrot stawki trafi na nasze konto bonusowe, ale żeby nimi swobodnie operować, musimy spełnić warunki obrotu. Ten bonus wymaga wykonania tego sześciokrotnie, po kursie minimalnym na poziomie 2.00.

Promocja 'Multi+' w ofercie bukmachera

Jeśli chodzi o jeden z bonusów cyklicznych, to na pierwszym miejscu są procenty. Betclic powiększa bowiem naszą wygraną o konkretny procent, ale jest to uzależnione od liczby zdarzeń na kuponie. Oto, jak przedstawia się tak sytuacja:

  • pięć zdarzeń - wygrana większa o 7%,
  • sześć zdarzeń - większa o 14%,
  • siedem zdarzeń - o 20%,
  • osiem zdarzeń - o 25%,
  • dziewięć zdarzeń - o 30%,
  • dziesięć zdarzeń - o 35%,
  • jedenaście zdarzeń - o 40%,
  • dwanaście zdarzeń - o 45%,
  • trzynaście i więcej zdarzeń - o 50%.

 BONUS 200 PLN W BETCLIC  CASHBACK 200 PLN  zakład bez ryzyka 200 zł - więcej na www.Betclic.pl