speedway-gp/ Speedway GP (Grand Prix na Żużlu)Mecze na żywo Transmisje: 3 indywidualne-mistrzostwa/ Indywidualne MistrzostwaMecze na żywo Transmisje: 2 elite-league/ Elite LeagueMecze na żywo Transmisje: 1 la-liga/ La LigaMecze na żywo Transmisje: 31 serie-a/ Serie AMecze na żywo Transmisje: 27 eredivisie/ EredivisieMecze na żywo Transmisje: 22 ekstraklasa/ EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 20 premier-league/ Premier LeagueMecze na żywo Transmisje: 20 bundesliga/ BundesligaMecze na żywo Transmisje: 18 ligue-1/ Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 18 puchar-ligi-angielskiej/ Puchar Ligi AngielskiejMecze na żywo Transmisje: 16 liga-mistrzow/ Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 16 nhl/ NHLMecze na żywo Transmisje: 14 liga-portugalska/ Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 9 puchar-niemiec/ Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 2
Bonus dnia bonus day 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
600 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Żużel mecze na żywo i online w internecie. Transmisje i meczyki za darmo

W naszym serwisie prezentujemy transmisje meczów żużlowych, które można oglądać w telewizji i internecie. Każdego dnia udostępniamy bogaty wybór wydarzeń wraz z listą kanałów internetowych, na których dostępny jest live stream. Zapoznaj się z poniższymi informacjami i dowiedz się gdzie oglądać żużel na żywo i online w internecie.

Gdzie oglądać żużel na żywo i online w internecie?

Mecze żużlowe na żywo w tv i online w internecie można oglądać na kanałach sportowych takich jak Canal+Sport, TVP Sport, Eleven Sports, a także Canal+Sport 5. Telewizje te dostępne są w ofertach kilku platform tv online. Wśród nich serwisy Sport.tvp.pl, Player.pl, ElevenSports.pl oraz Polsat Box Go.

Gdzie oglądać żużel na żywo i za darmo?

Całkowicie darmowe transmisje na żywo i mecze żużla za darmo oferują serwisy internetowe bukmacherów BetClic.pl i eFortuna.pl. Każda osoba, która założy konto klienta na jednej z podanych stron, może korzystać z darmowych transmisji online. Live streamy można oglądać zarówno na komputerze jak i telefonie.

Typy dnia

2 (1X2)

2.63

IFK Mariehamn - Haka

Stawka100 PLN
Łączny kurs2.63
Do wygrania: 263 PLN
Typuj w Fortunie