nhl/ NHLMecze na żywo Transmisje: 14 szwedzka-liga-hokeja-liga-shl/ Szwedzka Liga Hokeja (Liga SHL)Mecze na żywo Transmisje: 7 la-liga/ La LigaMecze na żywo Transmisje: 31 serie-a/ Serie AMecze na żywo Transmisje: 27 eredivisie/ EredivisieMecze na żywo Transmisje: 22 ekstraklasa/ EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 20 premier-league/ Premier LeagueMecze na żywo Transmisje: 20 bundesliga/ BundesligaMecze na żywo Transmisje: 18 ligue-1/ Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 18 puchar-ligi-angielskiej/ Puchar Ligi AngielskiejMecze na żywo Transmisje: 16 liga-mistrzow/ Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 16 liga-portugalska/ Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 9 puchar-niemiec/ Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 2 ufc/ UFCna żywo Transmisje: 30 liga-turecka/ Liga TureckaMecze na żywo Transmisje: 24
Bonus dnia bonus day 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
600 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Hokej mecze na żywo i online w internecie. Transmisje i meczyki za darmo

Prezentujemy listę nadchodzących dostępnych transmisji online i meczów hokeja na żywo. Do każdego spotkania udostępniamy legalne źródła live stream, które można oglądać na komputerze i telefonie. Większość z prezentowanych kanałów to darmowe streamy. Wystarczy znaleźć spotkanie w poniższym programie tv online i kliknąć na jeden ze wskazanych kanałów.

Gdzie można oglądać hokej na żywo?

Hokej na żywo można oglądać zarówno na sportowych stacjach telewizyjnych jak również na wybranych platformach telewizji online. W Polsce największą ilością transmitowanych spotkań hokeja na żywo może pochwalić się stacja TVP Sport, a także internetowy serwis Sport.tvp.pl. Ponadto wiele meczyków hokeja można oglądać całkowicie bezpłatnie korzystając ze stron internetowych bukmacherów BetClic.pl i eFortuna.pl.

Gdzie oglądać hokej za darmo?

Mecze hokeja można oglądać za darmo w internecie na trzech stronach internetowych. Serwisy oferujące darmowe live streamy z meczów to Sport.tvp.pl (NHL, Polska Liga Hokeja, mecze reprezentacji), a także serwisy internetowe bukmacherów BetClic.pl i eFortuna.pl (NHL, KHL i wiele innych lig).

Typy dnia

2 (1X2)

2.63

IFK Mariehamn - Haka

Stawka100 PLN
Łączny kurs2.63
Do wygrania: 263 PLN
Typuj w Fortunie