grand-prix-austrii/ Grand Prix Austriina żywo Transmisje: 11 grand-prix-hiszpanii/ Grand Prix Hiszpaniina żywo Transmisje: 7 mistrzostwa-europy/ Euro 2024Mecze na żywo Transmisje: 15 turniej-wimbledon/ Turniej WimbledonMecze na żywo Transmisje: 14 golf/ Golfna żywo Transmisje: 13 kolarstwo/ Kolarstwona żywo Transmisje: 9 challenger-mediolan/ Challenger MediolanMecze na żywo Transmisje: 7 atp-eastbourne/ ATP EastbourneMecze na żywo Transmisje: 7 atp-majorka/ ATP MajorkaMecze na żywo Transmisje: 7 wta-bad-homburg/ WTA Bad HomburgMecze na żywo Transmisje: 7 wta-eastbourne/ WTA EastbourneMecze na żywo Transmisje: 6 lekkoatletyka/ Lekkoatletykana żywo Transmisje: 6 gala-ufc/ Gala UFCna żywo Transmisje: 6 pko-bp-ekstraklasa/ PKO BP EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 5 wspinaczka/ Wspinaczkana żywo Transmisje: 4

Formuła 1 mecze na żywo i online w internecie. Transmisje i meczyki za darmo

Prezentujemy legalne sposoby na oglądanie transmisji wyścigów Formuły 1. Na naszej stronie udostępniamy kanały live stream na których można oglądać treningi, kwalifikacje i wyścigi F1 na żywo i online. Wystarczy wybrać wydarzenie z poniższej listy Grand Prix Formuły 1. Do każdego wydarzenia udostępniamy strony internetowe, na których można oglądać transmisje online na komputerze i telefonie.

Gdzie oglądać Formułę 1 w telewizji?

Wyścigi Formuły 1 w telewizji można oglądać na kanale Eleven Sports 1. Stacja ta dostępna jest w ofercie wielu operatorów kablowych i satelitarnych. Kanały z grupy Eleven dostępne są zazwyczaj w specjalnym pakiecie, który kosztuje ok. 15 złotych.

Gdzie oglądać Formułę 1 w internecie?

Legalne transmisje Formuły 1 w internecie dostępne są w telewizji online na stronie Player.pl. Telewizja ta posiada w swojej ofercie wszystkie kanały Eleven Sports, na których można oglądać kwalifikacje, treningi i wyścigi F1 live online. Transmisje online dostępne są na ekranach komputerów, telefonów, tabletów i telewizorów Smart TV.

Gdzie oglądać Formułę 1 za darmo?

Transmisje Formuły 1 za darmo w Polsce nie są dostępne na żadnym z kanałów. Jedynym sposobem na oglądanie F1 na żywo w internecie jest skorzystanie z oferty platformy tv online Player.pl. Aby oglądać transmisje Formuły 1 należy wykupić pakiet kanałów Eleven.