grand-prix-arabii-saudyjskiej/ Grand Prix Arabii Saudyjskiejna żywo Transmisje: 11 puchar-niemiec/ Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 1 kolarstwo/ Kolarstwona żywo Transmisje: 14 atp-indian-wells/ ATP Indian WellsMecze na żywo Transmisje: 12 wta-indian-wells/ WTA Indian WellsMecze na żywo Transmisje: 12 gala-ufc/ Gala UFCna żywo Transmisje: 8 liga-szwedzka/ Liga SzwedzkaMecze na żywo Transmisje: 8 challenger-santa-cruz/ Challenger Santa CruzMecze na żywo Transmisje: 7 challenger-lugano/ Challenger LuganoMecze na żywo Transmisje: 7 magazyn-sportowy/ Magazyn sportowyna żywo Transmisje: 7 skoki-narciarskie/ Skoki narciarskieMecze na żywo Transmisje: 6 golf/ Golfna żywo Transmisje: 5 narciarstwo-alpejskie/ Narciarstwo AlpejskieMecze na żywo Transmisje: 5 lyzwiarstwo-szybkie/ Łyżwiarstwo szybkieMecze na żywo Transmisje: 4 narciarstwo-dowolne/ Narciarstwo dowolneMecze na żywo Transmisje: 4

Formuła 1 mecze na żywo i online w internecie. Transmisje i meczyki za darmo

Prezentujemy legalne sposoby na oglądanie transmisji wyścigów Formuły 1. Na naszej stronie udostępniamy kanały live stream na których można oglądać treningi, kwalifikacje i wyścigi F1 na żywo i online. Wystarczy wybrać wydarzenie z poniższej listy Grand Prix Formuły 1. Do każdego wydarzenia udostępniamy strony internetowe, na których można oglądać transmisje online na komputerze i telefonie.

Gdzie oglądać Formułę 1 w telewizji?

Wyścigi Formuły 1 w telewizji można oglądać na kanale Eleven Sports 1. Stacja ta dostępna jest w ofercie wielu operatorów kablowych i satelitarnych. Kanały z grupy Eleven dostępne są zazwyczaj w specjalnym pakiecie, który kosztuje ok. 15 złotych.

Gdzie oglądać Formułę 1 w internecie?

Legalne transmisje Formuły 1 w internecie dostępne są w telewizji online na stronie Player.pl. Telewizja ta posiada w swojej ofercie wszystkie kanały Eleven Sports, na których można oglądać kwalifikacje, treningi i wyścigi F1 live online. Transmisje online dostępne są na ekranach komputerów, telefonów, tabletów i telewizorów Smart TV.

Gdzie oglądać Formułę 1 za darmo?

Transmisje Formuły 1 za darmo w Polsce nie są dostępne na żadnym z kanałów. Jedynym sposobem na oglądanie F1 na żywo w internecie jest skorzystanie z oferty platformy tv online Player.pl. Aby oglądać transmisje Formuły 1 należy wykupić pakiet kanałów Eleven.