grand-prix-japonii/ Grand Prix Japoniina żywo Transmisje: 3 la-liga/ La LigaMecze na żywo Transmisje: 31 serie-a/ Serie AMecze na żywo Transmisje: 27 eredivisie/ EredivisieMecze na żywo Transmisje: 22 ekstraklasa/ EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 20 premier-league/ Premier LeagueMecze na żywo Transmisje: 20 bundesliga/ BundesligaMecze na żywo Transmisje: 18 ligue-1/ Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 18 puchar-ligi-angielskiej/ Puchar Ligi AngielskiejMecze na żywo Transmisje: 16 liga-mistrzow/ Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 16 nhl/ NHLMecze na żywo Transmisje: 14 liga-portugalska/ Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 9 puchar-niemiec/ Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 2 ufc/ UFCna żywo Transmisje: 30 liga-turecka/ Liga TureckaMecze na żywo Transmisje: 24
Bonus dnia bonus day 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
600 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Formuła 1 mecze na żywo i online w internecie. Transmisje i meczyki za darmo

Prezentujemy legalne sposoby na oglądanie transmisji wyścigów Formuły 1. Na naszej stronie udostępniamy kanały live stream na których można oglądać treningi, kwalifikacje i wyścigi F1 na żywo i online. Wystarczy wybrać wydarzenie z poniższej listy Grand Prix Formuły 1. Do każdego wydarzenia udostępniamy strony internetowe, na których można oglądać transmisje online na komputerze i telefonie.

Gdzie oglądać Formułę 1 w telewizji?

Wyścigi Formuły 1 w telewizji można oglądać na kanale Eleven Sports 1. Stacja ta dostępna jest w ofercie wielu operatorów kablowych i satelitarnych. Kanały z grupy Eleven dostępne są zazwyczaj w specjalnym pakiecie, który kosztuje ok. 15 złotych.

Gdzie oglądać Formułę 1 w internecie?

Legalne transmisje Formuły 1 w internecie dostępne są w telewizji online na stronie Player.pl. Telewizja ta posiada w swojej ofercie wszystkie kanały Eleven Sports, na których można oglądać kwalifikacje, treningi i wyścigi F1 live online. Transmisje online dostępne są na ekranach komputerów, telefonów, tabletów i telewizorów Smart TV.

Gdzie oglądać Formułę 1 za darmo?

Transmisje Formuły 1 za darmo w Polsce nie są dostępne na żadnym z kanałów. Jedynym sposobem na oglądanie F1 na żywo w internecie jest skorzystanie z oferty platformy tv online Player.pl. Aby oglądać transmisje Formuły 1 należy wykupić pakiet kanałów Eleven.

Typy dnia

2 (1X2)

2.63

IFK Mariehamn - Haka

Stawka100 PLN
Łączny kurs2.63
Do wygrania: 263 PLN
Typuj w Fortunie