Propozycja bukmacherska największych firm tego typu, kojarzy nam się z dwoma czynnikami. Wysokie i atrakcyjne kursy, a także interesujące bonusy, to coś, co przyciąga najbardziej wymagających klientów. W tym zakresie dobrze działa wiele przedsiębiorstw, aczkolwiek my zdecydujemy się wyróżnić jedną. LV BET to bukmacher, który kod promocyjny i bonusy wykorzystuje po równo, łącząc je tak naprawdę w jedno. Korelacja między tymi aspektami jest na tyle duża, że należy pochylić się na ich szczegółami. W poniższym artykule postaramy się to uczynić, zwłaszcza z perspektywy zainteresowanego klienta. Na co trzeba zwrócić największą uwagę?

 BONUS 1550 PLN W LV BET  BONUS 1520 PLN  20 zł za darmo i bonus 1500 zł - więcej na www.LVBET.pl

LVBET bonus powitalny na start i kod promocyjny

LV BET – jak kod promocyjny wpływa na bonusy?

Zakłady bukmacherskie LV BET w kontekście kodu promocyjnego i samych bonusów działa raczej tradycyjnie. A przynajmniej jeśli chodzi o kwestie samego uruchamiania bonusów, ponieważ odbywa się to zazwyczaj po wpisaniu danej frazy. Na ten moment jednak, umieszczenie kodu w konkretnym miejscu jest niemożliwe, gdyż LV BET to bukmacher, który działa bardziej współcześnie. W odróżnieniu od innych firm bukmacherskich do wyboru mamy więc tylko jeden kod promocyjny, którym LV BET uruchamia poszczególne bonusy. W dużym skrócie musimy jednak powiedzieć, że dotyczy to jednej promocji, ponieważ kod promocyjny to domena bonusu bez depozytu. Poniżej przedstawimy charakterystykę tego bonusu, stosując się jednocześnie do warunków jego otrzymania. Co trzeba jeszcze wiedzieć o kodzie promocyjnym?

Gdzie wpisać kod promocyjny?

W kwestii kodu promocyjnego najważniejszą kwestią będzie to, gdzie go tak naprawdę umieścić. Na ten moment, przedsiębiorstwo LV BET szuka zróżnicowań, ponieważ nie wpisujemy frazy podczas rejestracji. Do takiego postępowania byliśmy przyzwyczajeni, aczkolwiek właściciele tego przedsiębiorstwa wymagają działań bardziej współczesnych. Aby mieć szansę na skorzystanie z promocji, musimy wysłać konkretną wiadomość na adres mailowy bukmachera. W tym momencie najistotniejsze będzie wpisanie tytułu: „Bonus bez Depozytu”. Inaczej, szansa na uzyskanie bonusu będzie wręcz zerowa.

 BONUS 1550 PLN W LV BET  BONUS 1520 PLN  20 zł za darmo i bonus 1500 zł - więcej na www.LVBET.pl

LV BET zakłady bukmacherskie – czy kod promocyjny działa na wszystkie bonusy?

Wiedza na temat szczegółów i ogólnej specyfiki kodu promocyjnego, sprowadza się także do charakterystyki bonusów. W kontekście firmy LV BET do naszej dyspozycji są cztery bonusy, po dwa w każdej kategorii. W pierwszej znajdziemy tzw. bonusy cykliczne, ponieważ są domeną klientów z większym stażem. Gracze korzystają tutaj z promocji „Multikozak” czy „Bezpieczny Kupon 5+”. W tym artykule zajmiemy się jednak bonusami startowymi, gdzie nadrzędną rolę pełnią: bonus od depozytu oraz bonus bez depozytu.

Bonus bez depozytu na poziomie 20 złotych

Szczegóły tej promocji dotyczą naszych działań przed pierwszym zalogowaniem. Właśnie w tym momencie najważniejsze będzie wysłanie wspomnianego wyżej maila z odpowiednim tytułem. Jeśli już to zrobiliśmy, to możemy oczekiwać freebetu w wysokości 20 złotych. Aby swobodnie operować bonusem, musimy jednak spełnić warunki obrotu. Takie działanie należy wykonać dwukrotnie, po kursie minimalnym 2.00.

Bonus od depozytu w wysokości 1500 złotych

W tym bonusie do naszej dyspozycji są dwie transze. Pierwsza dotyczy otrzymania nawet 1000 złotych, druga dodatkowych 500. Wszystko zależy jednak od spełnienia konkretnych warunków. Na początku musimy oczywiście przelać pierwsze pieniądze, ponieważ bukmacher zwróci ich równowartość. Do tego należy dokonać czterokrotnego obrotu wpłaconą sumą depozytu. Po raz kolejny po kursie minimalnym na poziomie 2.00.

 BONUS 1550 PLN W LV BET  BONUS 1520 PLN  20 zł za darmo i bonus 1500 zł - więcej na www.LVBET.pl