Mówiąc o zakładach bukmacherskich, najczęściej poruszamy jedną i tę samą kwestię. Jako gracze jesteśmy zainteresowani udogodnieniami, ponieważ pozwalają na ułatwienie naszej gry. Taka taktyka jest perfekcyjna przede wszystkim na początku, gdyż to wtedy bukmacher ma nam najwięcej do zaoferowania. W tym miejscu świetnie prezentuje się chociażby STS, który kod promocyjny i bonusy łączy tak naprawdę w jedno. Poniżej będziemy mogli przeczytać pewnego rodzaju poradnik, który ukaże korelację między tymi czynnikami. Poza tym w tym tekście nie zabraknie również szczegółów dotyczących poszczególnych bonusów. Co trzeba wiedzieć o zakładach bukmacherskich STS?

 BONUS 1229 PLN W STS  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl

STS bonus powitalny na start i kod promocyjny

Zakłady bukmacherskie STS – jak wygląda kod promocyjny uruchamiający bonusy?

Charakteryzując tego typu firmę, nie możemy pominąć w pierwszej kolejności szczegółów kodów promocyjnych. Okazuje się, że zwłaszcza dla klienta początkującego jest on niezwykle ważny, ponieważ znacznie ułatwia grę. W przypadku zakładów bukmacherskich STS kod promocyjny działający na bonusy przyjmuje kilka postaci. Dzięki współpracy przedsiębiorstwa z kilkunastoma stronami internetowymi, liczba fraz gotowych do wykorzystania, jest naprawdę pokaźna. Na ten moment możemy się doliczyć nawet dziesięciu kodów. Z naszej strony możemy zaproponować frazę „SPORT29PLN”, ponieważ jest ona idealna przy uruchamianiu jednego z bonusów powitalnych. W tym przypadku chodzi oczywiście o bonus bez depozytu, gdzie nie musimy przejmować się sprawami finansowymi. Samych promocji, do których potrzebny jest kod promocyjny jest jeszcze co najmniej kilka. Na co więc się zdecydować?

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Mając wiedzę na temat szczegółów kodów promocyjnych, możemy także przejść do jego dobrego umieszczenia. STS zakłady bukmacherskie działają w tym aspekcie raczej tradycyjnie, ponieważ wszystko rozgrywa się już na etapie rejestracji. Wspomniany wyżej kod należy umieścić w pustym polu podczas zakładania konta, aczkolwiek trzeba pamiętać, że ten etap jest nieobowiązkowy. Łatwo zatem przeoczyć miejsce na wpisanie poszczególnej frazy, tym bardziej, że obok znajdują się pola do wpisania danych niezbędnych. Mowa oczywiście o numerze PESEL czy dowodzie osobistym.

 BONUS 1229 PLN W STS  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl

STS zakłady bukmacherskie i jego bonusy – czy wszędzie potrzebny jest kod promocyjny?

W tym miejscu przejdziemy do tego, co interesuje nas najbardziej. Liczba bonusów i innych promocji na stronie firmy STS jest naprawdę pokaźna, ale my zajmiemy się przede wszystkim jedną grupą. Mowa oczywiście o promocjach z pakietu powitalnego, gdzie dominują: bonus bez depozytu oraz bonus od depozytu. Są one główną ofertą na starcie, a tzw. bonusy cykliczne (np. „EKSTRA 30 PLN”), to domena klientów doświadczonych.

Bonus bez depozytu na poziomie 29 złotych

Ten bonus do główny poligon dla kodu promocyjnego. Aby mieć szansę z niego skorzystać, musimy po prostu wpisać konkretną frazę. Ale na tym nie koniec. Owszem, bukmacher po pierwszym zalogowaniu dostarczy nam 29 złotych, jednak żeby z nich w pełni korzystać, musimy spełnić dane warunki. Dotyczą one trzykrotnego obrotu bonusem, z kursem minimalnym na poziomie 1.91. Chodzi oczywiście o współczynnik całego kuponu.

Bonus od depozytu w wysokości 1200 złotych

W tej promocji istotne będą już nasze działania finansowe. Na początek jednak, podczas rejestracji należy zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać bonus startowy”. Dopiero potem zaczynają się schody, ponieważ bukmacher zwróci nam równowartość pierwszej wpłaty, ale swobodne korzystanie z bonusu zależy już od naszych działań. Podobnie jak przy pierwszej promocji, musimy dokonać trzykrotnego obrotu bonusem, również z kursem minimalnym kuponu w wysokości 1.91.

 BONUS 1229 PLN W STS  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl