french-open/ French OpenMecze na żywo Transmisje: 26 grand-prix-kanady/ Grand Prix Kanadyna żywo Transmisje: 11 siatkowka-plazowa/ Siatkówka plażowana żywo Transmisje: 11 golf/ Golfna żywo Transmisje: 11 lekkoatletyka/ Lekkoatletykana żywo Transmisje: 9 liga-saudyjska/ Liga SaudyjskaMecze na żywo Transmisje: 9 challenger-surbiton/ Challenger SurbitonMecze na żywo Transmisje: 7 challenger-zagrzeb/ Challenger ZagrzebMecze na żywo Transmisje: 7 challenger-prostejov/ Challenger ProstejovMecze na żywo Transmisje: 7 challenger-heilbronn/ Challenger HeilbronnMecze na żywo Transmisje: 7 wta-bari/ WTA BariMecze na żywo Transmisje: 7 challenger-vicenza/ Challenger VicenzaMecze na żywo Transmisje: 6 wta-makarska/ WTA MakarskaMecze na żywo Transmisje: 6 2-bundesliga/ 2. BundesligaMecze na żywo Transmisje: 5 fortuna-1-liga/ Fortuna 1 LigaMecze na żywo Transmisje: 5

Gdzie oglądać Premier League?

gdzie-ogladac-premier-league
Autor: Tomasz Mazurski | 24.03.2023 15:05

Fanów ligi angielskiej jest chyba najwięcej na całym globie. W każdym zakątku świata znajdziemy osobę, która będzie gotowa pokłócić się o to, że jej ulubiony zespół jest najlepszy w Anglii. Duża grupa ekspertów twierdzi również, że Premier League to najlepsza, najciekawsza i najbardziej wyrównana liga świata!

Pomijając dominację Manchesteru City w ostatnich latach (z rokiem przerwy na Liverpool), a także dominację Manchesteru United za czasów Sir Alexa Fergusona, to praktycznie co roku mamy do czynienia z niespodziankami. Do tego dochodzą transfery beniaminków, na które czołowe zespoły z innych lig TOP 5 nie mogłyby sobie pozwolić (patrz: Nottingham Forrest z obecnego sezonu). No i oczywiście niesamowite zwroty akcji, tak jak np. mecz Manchesteru City z Aston Villą z ostatniej kolejki ubiegłego sezonu (3:2). Bez wątpienia warto oglądać chociaż skróty z meczów premier league.

Viaplay

Platforma Viaplay weszła na polski rynek "z kopyta", ale z początku zbierała negatywne opinie. Problemem z Viaplay było natomiast to, że transmisje były raczej wątpliwej jakości. Oczywiście z początku... Kwestią czasu było, kiedy aspekty techniczne zostaną udoskonalone i właśnie wtedy zaczęło się masowe wstępowanie komentatorów w szeregi Viaplay, często z powodu Premier League, która od tego sezonu jest, niemal na wyłączność, transmitowana w Viaplay! To właśnie tutaj można obejrzeć mecze Premier League, ale także Bundesligi, Ligi Europy, czy np. Ligi Konferencji Europy. Do tego w ofercie znajdziemy omówienia meczów i magazyny.

przedstawiające skróty wielu meczów Premier League i nie tylko!  Oprócz dostępu do wydarzeń sportowych, to także opcja, która oferuje oglądanie filmów i seriali. Co jest kolejną zaletą Viaplay, to fakt, że można oglądać mecz na komputerze, telefonie, tablecie i oczywiście telewizorze. Wszystko sprowadza się jedynie do pobrania aplikacji, albo korzystania z Viaplay w przeglądarce.

Canal Plus

Kiedyś Canal Plus miało wyłączność do Premier League. Teraz natomiast ma jedynie dostęp do dwóch czołowych meczów kolejki. Stwierdzenie "jedynie" jest być może stwierdzeniem na wyrost, bo przecież niektórym mogą wystarczyć dwa hity kolejki, natomiast wiele osób czerpie radość z oglądania meczów tych mniej popularnych angielskich zespołów takich jak: Leeds, czy Southampton (często ze względu na polskie akcenty). Jeżeli jednak taka ilość meczów Ci wystarczy, to Canal Plus umożliwi Ci ich oglądanie!

Inne formy oglądania i śledzenia meczów Premier League

Często jednak, z różnych powodów, kibice nie są w posiadaniu pakietów umożliwiających oglądanie ligi angielskiej. Wtedy doskonałym rozwiązaniem są skróty meczów i aplikacje do śledzenia wyników takie jak: sofascore, czy flashscore. Jeżeli chodzi o skróty to wystarczy wpisać interesujące nas frazy na YouTube, albo pobrać aplikację Premier League (bądź korzystać z niej w przeglądarce) i tam właśnie oglądać skróty i zgłębiać informacje na temat meczów i interesujących nas zawodników. Ta aplikacja pozwala często dotrzeć do informacji, których nie wyłapaliśmy w transmisji na żywo i jest świetną opcją na poszerzenie wiedzy na temat angielskiego futbolu!