liga-mistrzow/ Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 6 nba/ NBAMecze na żywo Transmisje: 4 turniej-united-cup/ Turniej United CupMecze na żywo Transmisje: 11 skoki-narciarskie/ Skoki narciarskieMecze na żywo Transmisje: 9 puchar-ligi-szkockiej/ Puchar Ligi SzkockiejMecze na żywo Transmisje: 9 magazyn-sportowy/ Magazyn sportowyna żywo Transmisje: 8 golf/ Golfna żywo Transmisje: 7 narciarstwo-alpejskie/ Narciarstwo AlpejskieMecze na żywo Transmisje: 7 ufc/ UFCna żywo Transmisje: 5 wta-montevideo/ WTA MontevideoMecze na żywo Transmisje: 4 wta-angers/ WTA AngersMecze na żywo Transmisje: 4 biegi-narciarskie/ Biegi NarciarskieMecze na żywo Transmisje: 4 gala-boksu/ Gala Boksuna żywo Transmisje: 4 world-snooker-open/ World Snooker OpenMecze na żywo Transmisje: 4 plywanie/ Pływaniena żywo Transmisje: 3
Bonus dnia bonus day 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
600 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Gdzie oglądać Premier League?

gdzie-ogladac-premier-league
Autor: Tomasz Mazurski | 24.03.2023 15:05

Fanów ligi angielskiej jest chyba najwięcej na całym globie. W każdym zakątku świata znajdziemy osobę, która będzie gotowa pokłócić się o to, że jej ulubiony zespół jest najlepszy w Anglii. Duża grupa ekspertów twierdzi również, że Premier League to najlepsza, najciekawsza i najbardziej wyrównana liga świata!

Pomijając dominację Manchesteru City w ostatnich latach (z rokiem przerwy na Liverpool), a także dominację Manchesteru United za czasów Sir Alexa Fergusona, to praktycznie co roku mamy do czynienia z niespodziankami. Do tego dochodzą transfery beniaminków, na które czołowe zespoły z innych lig TOP 5 nie mogłyby sobie pozwolić (patrz: Nottingham Forrest z obecnego sezonu). No i oczywiście niesamowite zwroty akcji, tak jak np. mecz Manchesteru City z Aston Villą z ostatniej kolejki ubiegłego sezonu (3:2). Bez wątpienia warto oglądać chociaż skróty z meczów premier league.

Viaplay

Platforma Viaplay weszła na polski rynek "z kopyta", ale z początku zbierała negatywne opinie. Problemem z Viaplay było natomiast to, że transmisje były raczej wątpliwej jakości. Oczywiście z początku... Kwestią czasu było, kiedy aspekty techniczne zostaną udoskonalone i właśnie wtedy zaczęło się masowe wstępowanie komentatorów w szeregi Viaplay, często z powodu Premier League, która od tego sezonu jest, niemal na wyłączność, transmitowana w Viaplay! To właśnie tutaj można obejrzeć mecze Premier League, ale także Bundesligi, Ligi Europy, czy np. Ligi Konferencji Europy. Do tego w ofercie znajdziemy omówienia meczów i magazyny.

przedstawiające skróty wielu meczów Premier League i nie tylko!  Oprócz dostępu do wydarzeń sportowych, to także opcja, która oferuje oglądanie filmów i seriali. Co jest kolejną zaletą Viaplay, to fakt, że można oglądać mecz na komputerze, telefonie, tablecie i oczywiście telewizorze. Wszystko sprowadza się jedynie do pobrania aplikacji, albo korzystania z Viaplay w przeglądarce.

Canal Plus

Kiedyś Canal Plus miało wyłączność do Premier League. Teraz natomiast ma jedynie dostęp do dwóch czołowych meczów kolejki. Stwierdzenie "jedynie" jest być może stwierdzeniem na wyrost, bo przecież niektórym mogą wystarczyć dwa hity kolejki, natomiast wiele osób czerpie radość z oglądania meczów tych mniej popularnych angielskich zespołów takich jak: Leeds, czy Southampton (często ze względu na polskie akcenty). Jeżeli jednak taka ilość meczów Ci wystarczy, to Canal Plus umożliwi Ci ich oglądanie!

Inne formy oglądania i śledzenia meczów Premier League

Często jednak, z różnych powodów, kibice nie są w posiadaniu pakietów umożliwiających oglądanie ligi angielskiej. Wtedy doskonałym rozwiązaniem są skróty meczów i aplikacje do śledzenia wyników takie jak: sofascore, czy flashscore. Jeżeli chodzi o skróty to wystarczy wpisać interesujące nas frazy na YouTube, albo pobrać aplikację Premier League (bądź korzystać z niej w przeglądarce) i tam właśnie oglądać skróty i zgłębiać informacje na temat meczów i interesujących nas zawodników. Ta aplikacja pozwala często dotrzeć do informacji, których nie wyłapaliśmy w transmisji na żywo i jest świetną opcją na poszerzenie wiedzy na temat angielskiego futbolu!

Typy dnia

2 (1X2)

1.50

Hearts-Rangers

2 (1X2)

1.40

Tudelano-Las Palmas

1 (1X2)

1.50

Young Boys-FC Stade Lausanne-Ouchy

Stawka100 PLN
Łączny kurs3.14
Do wygrania: 314 PLN
Typuj w Fortunie