Gdy jesteś nowy w świecie handlu online, wybór brokera może być zarówno zadaniem meczącym jak i wymagającym. Istnieje wiele możliwości wyboru i nie jest łatwo odnaleźć się w tym natłoku informacji.

Jak wybrać brokera handlu online? 1

Oto kilka kluczowych rzeczy do rozważenia przy wyborze wiarygodnego bukmachera albo brokera handlowego.

• Zgodność z przepisami i bezpieczeństwo funduszy
• Niskie prowizje i spready
• Łatwość wpłat i wypłat
• Różnorodność instrumentów handlowych
• Wygodna platforma transakcyjna (MetaTrader, itp.)
• Obsługa klienta

Broker FBS spełnia wszystkie powyższe kryteria.

Po pierwsze, firma posiada trzy licencje – CySEC w Europie, ASIC w Australii i IFSC w innych regionach. Wszystkie środki klientów są przechowywane na oddzielnych kontach w  bezpiecznych instytucjach bankowych. Dzięki temu usługa FBS jest godna zaufania i wiarygodna.

FBS oferuje różne rodzaje kont dla każdego typu tradera: Konta Micro lub Cent dla początkujących, którzy nie mają doświadczenia w handlu, konto Standard dla tych, którzy nie są na pierwszy dzień w handlu.

Kolejną silną cechą FBS jest szeroki zakres instrumentów handlowych, takich jak  indeksy i akcje wśród klasycznych par walutowych. Aby rozpocząć handel, możesz wybrać najbardziej dogodną metodę płatności, w tym liczne systemy płatnicze, karty kredytowe i debetowe, przelewy bankowe i kantory. Wypłata środków jest również szybka i wygodna za pośrednictwem dowolnego systemu w dowolnej walucie. Wszyscy traderzy doceniają również przejrzyste prowizje FBS i wąskie spready.

Wygodna i funkcjonalna platforma handlowa to kolejna ważna kwestia przy wyborze brokera. FBS oferuje popularne platformy MetaTrader 4 (MT4) i MetaTrader 5 (MT5). Wybierz dowolny, który Ci się podoba i handluj efektywnie.

Wreszcie, FBS posiada wsparcie klienta w Twoim ojczystym języku.

Jeśli więc szukasz rzetelnego i uczciwego brokera, zapraszamy!