liga-mistrzow/ Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 6 nba/ NBAMecze na żywo Transmisje: 4 turniej-united-cup/ Turniej United CupMecze na żywo Transmisje: 11 skoki-narciarskie/ Skoki narciarskieMecze na żywo Transmisje: 9 puchar-ligi-szkockiej/ Puchar Ligi SzkockiejMecze na żywo Transmisje: 9 magazyn-sportowy/ Magazyn sportowyna żywo Transmisje: 8 golf/ Golfna żywo Transmisje: 7 narciarstwo-alpejskie/ Narciarstwo AlpejskieMecze na żywo Transmisje: 7 ufc/ UFCna żywo Transmisje: 5 wta-montevideo/ WTA MontevideoMecze na żywo Transmisje: 4 wta-angers/ WTA AngersMecze na żywo Transmisje: 4 biegi-narciarskie/ Biegi NarciarskieMecze na żywo Transmisje: 4 gala-boksu/ Gala Boksuna żywo Transmisje: 4 world-snooker-open/ World Snooker OpenMecze na żywo Transmisje: 4 plywanie/ Pływaniena żywo Transmisje: 3
Bonus dnia bonus day 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
600 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Jak wybrać brokera handlu online?

jak-wybrac-brokera-handlu-online
Autor: Jacek Michalski | 15.06.2021 9:07 Źródło zdjęcia: PIXABAY

Gdy jesteś nowy w świecie handlu online, wybór brokera może być zarówno zadaniem meczącym jak i wymagającym. Istnieje wiele możliwości wyboru i nie jest łatwo odnaleźć się w tym natłoku informacji.

Źródło zdjęcia: PIXABAY

Oto kilka kluczowych rzeczy do rozważenia przy wyborze wiarygodnego bukmachera albo brokera handlowego. • Zgodność z przepisami i bezpieczeństwo funduszy • Niskie prowizje i spready • Łatwość wpłat i wypłat • Różnorodność instrumentów handlowych • Wygodna platforma transakcyjna (MetaTrader, itp.) • Obsługa klienta Broker FBS spełnia wszystkie powyższe kryteria.

Po pierwsze, firma posiada trzy licencje - CySEC w Europie, ASIC w Australii i IFSC w innych regionach. Wszystkie środki klientów są przechowywane na oddzielnych kontach w  bezpiecznych instytucjach bankowych. Dzięki temu usługa FBS jest godna zaufania i wiarygodna.

FBS oferuje różne rodzaje kont dla każdego typu tradera: Konta Micro lub Cent dla początkujących, którzy nie mają doświadczenia w handlu, konto Standard dla tych, którzy nie są na pierwszy dzień w handlu.

Kolejną silną cechą FBS jest szeroki zakres instrumentów handlowych, takich jak  indeksy i akcje wśród klasycznych par walutowych. Aby rozpocząć handel, możesz wybrać najbardziej dogodną metodę płatności, w tym liczne systemy płatnicze, karty kredytowe i debetowe, przelewy bankowe i kantory. Wypłata środków jest również szybka i wygodna za pośrednictwem dowolnego systemu w dowolnej walucie. Wszyscy traderzy doceniają również przejrzyste prowizje FBS i wąskie spready.

Wygodna i funkcjonalna platforma handlowa to kolejna ważna kwestia przy wyborze brokera. FBS oferuje popularne platformy MetaTrader 4 (MT4) i MetaTrader 5 (MT5). Wybierz dowolny, który Ci się podoba i handluj efektywnie.

Wreszcie, FBS posiada wsparcie klienta w Twoim ojczystym języku.

Jeśli więc szukasz rzetelnego i uczciwego brokera, zapraszamy!

Typy dnia

2 (1X2)

1.50

Hearts-Rangers

2 (1X2)

1.40

Tudelano-Las Palmas

1 (1X2)

1.50

Young Boys-FC Stade Lausanne-Ouchy

Stawka100 PLN
Łączny kurs3.14
Do wygrania: 314 PLN
Typuj w Fortunie