Liga Mistrzów: półfinały 04-05.04. Gdzie oglądać mecze? Transmisja w tv i live stream za darmo w internecie

Do wyłonienia finalistów Ligi Mistrzów zostały już tylko dwa spotkania. Manchester City – Paris Saint Germain i Chelsea – Real Madryt to mecze, które zostaną rozegrane w dniach 4-5 maja. Transmisja na żywo będzie dostępna całkowicie za darmo w internecie. Gdzie oglądać? Tego dowiecie się z artykułu.

Transmisja live meczu Ligi Mistrzów Manchester City – Paris Saint Germain

Manchester City – Paris Saint Germain to zdecydowanie para, która budzi wielkie emocje wśród kibiców. Dwie drużyny zbudowane za setki milionów euro walczą o awans do wielkiego finału. Po pierwszym spotkaniu bliżej celu są podopieczni Pepa Guadioli, którzy wygrali we Francji 2:1. Nie można jednak w żadnym stopniu skreślać drużyny mistrza Francji. Losy rywalizacji obu ekip będzie można śledzić 4 maja od 21:00 w Polsat Sport Premium 1

Transmisja online spotkania Chelsea – Real Madryt za darmo

W środę 5 maja mecz Chelsea – Real Madryt. Prawdziwe widowisko, które cieszy się dużym zainteresowaniem wśród kibiców piłki nożnej. Real Madryt cieszy się niesamowitą serię 19. spotkań bez porażki, którą będzie chciała przerwać drużyna Chelsea. Transmisja spotkania Chelsea – Real Madryt od 21:00 w Polsat Sport Premium 1 oraz TVP 1 jak i również za darmo w internecie na stronie sport.tvp.pl.

fot. shutterstock.com/katatonia82