La LigaMecze na żywo Transmisje: 25 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 20 Serie AMecze na żywo Transmisje: 15 Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 2 NHLMecze na żywo Transmisje: 2 Liga Konferencji EuropyMecze na żywo Transmisje: 2 NBAMecze na żywo Transmisje: 1 French OpenMecze na żywo Transmisje: 28 UFCna żywo Transmisje: 17 Gala KSWna żywo Transmisje: 13 MLSMecze na żywo Transmisje: 12 Ligue 2Mecze na żywo Transmisje: 11 Liga Koreańska (Korea Południowa)Mecze na żywo Transmisje: 11 KSWna żywo Transmisje: 11 Liga FińskaMecze na żywo Transmisje: 10
Bonus dnia 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
600 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Betclic opinie graczy, oferta na zakłady bukmacherskie, recenzja i metody płatności

Szczegóły dotyczące legalnie działających firm bukmacherskich w Polsce, są praktycznie identyczne. Całość procesu przedstawiania propozycji musi opierać się na dwóch rzeczach: bonusach oraz konkretnych kursach. Zakłady bukmacherskie Betclic to bukmacher, który jednak nieco przedefiniował postrzeganie przedsiębiorstw tego rodzaju. Sama oferta bukmacherska odgrywa mało znaczące znaczenie, ponieważ bukmacher ma coś innego do zaproponowania. Rekompensatą dla klientów w tej materii będzie możliwość obejrzenie wybranego spotkania na żywo. Betclic to jeden z trzech bukmacherów, który może zaoferować właśnie takie usługi. Jak jednak prezentuje się to na tle konkurencji?

 BONUS 200 PLN W BETCLIC  CASHBACK 200 PLN  zakład bez ryzyka 200 zł - więcej na www.Betclic.pl

Betclic zakłady bukmacherskie - jak bukmacher postrzega zakłady live?

Mówiąc o zakładach bukmacherskich Betclic, trzeba w pierwszej kolejności wiedzieć, iż jest to jedna z firm, która nie zachęci nas bonusami czy kursami. Nadrzędną rolę akurat w tej firmie pełnią konkretne typy zakładów. W tym miejscu jesteśmy jednak zmuszeni dokonać pewnego rodzaju podziału, ponieważ poszczególne kupony kształtują ofertę w dwóch grupach. Pierwszy ze zbiorów opiera się na zakładach tradycyjnych, gdzie świetnie prezentuje się szansa na postawienie kuponu nawet kilka dni przed spotkaniem. Nadal bardzo dużo klientów stawia na ten rodzaj, mimo że istnieje spore ryzyko przegranej i braku możliwości kontroli. Dane wydarzenia, w zasadzie ich rezultat można przecież kontrolować, ale do tego potrzebne będą już zakłady live. Jak sama nazwa wskazuje, możemy je zawierać tylko i wyłącznie w trakcie trwania poszczególnego pojedynku. Taka zasada niesie za sobą praktycznie same plusy, ponieważ mamy szansę na obserwację zmian w kursach czy wydarzeń na boisku. Zakres kursów jest o tyle istotny, że nasza wygrana będzie po prostu większa. Przy zakładach live, Betclic stosuje także poszerzoną ofertę zdarzeń - najwięcej do ugrania mamy przy okazji piłki nożnej, ale i koszykówki czy skoków narciarskich.

Zakłady bukmacherskie Betclic - jakie bonusy proponuje nam bukmacher?

Betclic zakłady bukmacherskie to bukmacher, który do promocji czy bonusów przywiązuje stosunkowo mało uwagi. Na ten moment, po zarejestrowaniu się na tę stronę, czekają na nas przede wszystkim dwa udogodnienia. Pierwsze z nich dotyczy oczywiście bonusów cyklicznych, które są skierowane raczej dla doświadczonych klientów. Betclic proponuje nam tutaj promocje 'Multi+', która gwarantuje nam zwiększenie ewentualnej wygranej o dany procent. W pakiecie powitalny świetnie prezentuje się z kolei zakład bez ryzyka. Popularny cashback może osiągnąć nawet 550 złotych i dotyczy oczywiście pierwszego przegranego kuponu.

 BONUS 200 PLN W BETCLIC  CASHBACK 200 PLN  zakład bez ryzyka 200 zł - więcej na www.Betclic.pl

Opinie graczy o zakładach bukmacherskich Betclic

W przypadku tej firmy, ten akapit nie będzie zbyt przyjemny. Zakłady bukmacherskie Betclic praktycznie w każdym aspekcie muszą oczekiwać niepochlebnych opinii, ponieważ gracze cenią tylko jeden aspekt platformy. Dotyczy on ciekawej możliwości oglądania meczów na żywo, oczywiście po spełnieniu warunków. Poza tym w opinii klientów, Betclic średnio opracował kwestię bonusów czy promocji - gracze zarzucają stronie mały wybór i ich atrakcyjność. To samo ma się do niskich kursów, co na tle konkurencji wypada naprawdę mało interesująco. Bukmachera ratują jednak również zakłady live, które nie odbiegają od tego, co oferują inne tego typu przedsiębiorstwa.

Metody płatności w firmie Betclic

Zakłady bukmacherskie Betclic w zakresie płatności znajdują się raczej na średnim poziomie. Na ten moment, właściciele aplikacji mogą nam zaproponować dostęp do takich systemów, jak:

 • VISA,
 • Mastercard,
 • Przelewy24,
 • BLIK,
 • Skrill,
 • Nest Bank,
 • Alior Bank,
 • mBANK,
 • Inteligo,
 • PKO Bank Polski,
 • Banki Spółdzielcze,
 • Santander Bank.

 BONUS 200 PLN W BETCLIC  CASHBACK 200 PLN  zakład bez ryzyka 200 zł - więcej na www.Betclic.pl